Stážista/Stážistka pre projekt Ulice pre deti

Kariéra
6. júna 2022

Zaujímaš sa o tému detí v mestskom prostredí, a ako ich zapájať do plánovania? Tiež sú ti blízke témy ako inkluzívny dizajn verejných priestorov, mestská mobilita a kvalita ovzdušia? Ak nám chceš pomôcť dostať ich do praxe, prihlás sa na platenú stáž na MIB.

Náplň práce

  • Participácia – asistencia pri zapájaní detí a verejnosti do plánovania
  • Príprava materiálov súvisiacich s komunikáciou projektu
  • Design verejného priestoru – asistencia pri návrhu a realizáciách

Koho hľadáme

Hľadáme zorganizovaného a zodpovedného človeka na 15-20 hodín týždenne, ktorý nám pomôže s projektom Ulice pre deti.

Požiadavky:

  • Aktívna angličtina slovom a písmom – ideálne mať za sebou aspoň semester štúdia v anglickom jazyku
  • Schopnosť vytvárať prezentácie (práca s Adobe CS, MS Office)
  • Komunikačné zručnosti
  • Dobrá organizácia práce a timemanagement
  • Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť
  • ACAD a SketchUp výhodou

Uprednostníme človeka v posledných ročníkoch štúdia alebo tesne po škole.

Termín stáže: júl-október, v prípade záujmu možnosť predĺženia spolupráce

Plat: 4€/hodinu

V prípade záujmu pošlite životopis a motivačný list na sandra.stasselova@mib.sk do 19. 6. 2022.