Oddelenie komunikácie

Mgr. Marcela Glevická

vedúca komunikácie
marcela.glevicka@mib.sk
Marcela Glevická pracuje viac ako desať rokov v médiách a na rôznych pozíciách v oblasti firemnej komunikácie, komunikácie s verejnosťou a médiami.

Začínala počas vysokej školy ako redaktorka spravodajstva a ekonomiky v denníku SME. Päť rokov pracovala v spoločnosti Profesia ako PR manažérka. Pred parlamentnými voľbami 2016 koordinovala protikorupčnú kampaň Štrngám za zmenu neziskových organizácií Nadácie zastavme korupciu, Pontis, SGI a VIA IURIS. V organizácii LEAF najskôr vyskúšala expertné dobrovoľníctvo, neskôr sa stala súčasťou tímu a pomáhala vytvoriť komunitu Slovákov vracajúcich sa zo zahraničia v rámci programu Slovak Professionals Abroad - LEAF. Viedla komunikačné oddelenie na Úrade Banskobystrického samosprávneho kraja. Pre občianske združenie Post Bellum vo voľnom čase dokumentovala príbehy ľudí, na ktorých sa zabudlo alebo malo zabudnúť. Má rada pekné a funkčné veci, a dobré knihy. V komunikačnej pozícii je pre ňu vždy dôležitá téma, ktorej sa organizácia venuje.

Mgr. Annamária Ondrejková

PR a komunikácia
annamaria.ondrejkova@mib.sk

Mgr. Mirka Džupinová

projektová manažérka komunikácie
mirka.dzupinova@mib.sk

Pôsobí vo svete PR a marketingu viac ako 7 rokov. Vyštudovala Fakultu Masmediálnej komunikácie v Trnave. Po škole nastúpila do OZ Liga proti rakovine na pozíciu PR manažér kde sa venovala propagácii aktivít združenia, foundraisingu a koordinácii najväčšej dobrovoľníckej zbierky na Slovensku Deň narcisov. Je spoluzakladatelkou projektu Vystríhaj sa Slovensko - dobročinný projekt na pomoc onkologickým pacientkam. Neskôr pôsobila v agentúre Seesame kde pokračovala v zdravotníckych témach. Koordinovala projekt Krajina záchrancov, osvetový projekt s cieľom edukovať verejnosť o základoch prvej pomoci. V reklamnej agentúre Triad bola pri tvorbe a koordinácii celoslovenských reklám pre klientov ako VÚB banka alebo Becherovka. Má rada beh, cestovanie a pečenie.

Mgr. Jakub Lazarčík

špecialista pre online marketing
jakub.lazarcik@mib.sk

Lucia Furtkáková

stážistka
komunikacia.intern@mib.sk

Šimon Borš

stážista
komunikacia.intern@mib.sk

Jana Schäfferová

stážistka
komunikacia.intern@mib.sk