Stážista/Stážistka na Sekcii mestských štúdií a participácie

Kariéra
13. septembra 2023

Zaujímaš sa o témy rozvoja mesta a o to, ako zapájať širokú aj odbornú verejnosť do plánovania? Ak sú ti blízke témy ako participácia, verejné priestory, doprava ale aj inkluzívnosť a chceš nám pomôcť, prihlás sa na platenú stáž na MIB.

Náplň práce

  • Participácia – asistencia pri všetkých aktivitách realizovaných sekciou
  • Príprava materiálov súvisiacich s komunikáciou projektu
  • Príprava dátových podkladov
  • Práca v kancelárii ako aj priamo v teréne podľa potreby
  • Produkčná výpomoc pri podujatiach
  • Administratívna výpomoc

Koho hľadáme

Hľadáme zorganizovaného a zodpovedného človeka na minimálne 10 hodín týždenne, ktorý nám pomôže s projektami, ktoré realizujeme a bude vedieť byť osobne aspoň jedenkrát v týždni v kancelárii.

Požiadavky:

  • Zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť
  • Záujem o témy mestského rozvoja
  • Komunikačné zručnosti
  • Dobrá organizácia práce, dobrý časový manažment
  • Časová flexibilita
  • Znalosti práce s GIS výhodou
  • Znalosti práce so spracovaním dát výhodou

Termín stáže: minimálne do decembra 2023, v prípade záujmu možnosť predĺženia spolupráce.

Plat: 6€/hodina

V prípade záujmu pošlite životopis a krátky motivačný list na juraj.hurny@mib.sk do 25.9.2023.