Stáž na Sekcii verejných priestorov

Kariéra
16. augusta 2023

Vďaka Manuálu verejných priestorov sa Bratislava môže rozvíjať jednotne a podľa určených štandardov. Chceš sa podieľať na tvorbe tohto koncepčného metodického podkladu pre tvorbu verejných priestorov mesta? Prihlás sa na platenú stáž na MIB.

Náplň práce

Spolupráca pri tvorbe Manuálu verejných priestorov – predovšetkým Princípov a štandardov priestorov ulíc. Spolupráca bude pozostávať predovšetkým z:

  • rešerše v existujúcich dokumentoch
  • rešerše zahraničných dokumentov, noriem a predpisov, následná príprava textových častí,
  • zberu priestorových dát v teréne (napr. formou fotodokumenácie, meraním, pozorovaním),
  • spolupráce na návrhu koncepčných riešení typických situácií v meste (skica a rysovanie)
  • grafickej a textovej finalizácie dokumentov.

Koho hľadáme

Hľadáme architekta/architektku alebo urbanistu/urbanistku so skúsenosťami s prácou v CAD systémoch. Kandidát by mal mať záujem pýtať sa a zisťovať informácie do hĺbky. Dôležitá je spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť a kreativita.

Požiadavky na IT zručnosti:

  • AutoCAD – pokročilý
  • Adobe InDesign – mierne pokročilý
  • Adobe Illustrator – mierne pokročilý
  • MS Word – pokročilý
  • MS Excel – začiatočník

Dovoľujeme si uprednostniť kandidátov/kandidátky v posledných ročníkoch štúdia alebo tesne po škole.

Plat: 4,5€/hodina

V prípade záujmu pošlite životopis na roman.zitnansky@mib.sk do 31. 8. 2023.