Chceš sa stať súčasťou nášho tímu? (Platená stáž)

Kariéra
19. novembra 2020

Ak Ťa bavia témy mestského rozvoja, architektúra a verejný priestor či strategické plánovanie, je to dobrý základ.

Aktualizácia 8.3. Ponuka pre stáž nie je aktuálna.

Náplň práce

MIB je mladá mestská organizácia, ktorá rieši koncepčné témy mesta, projekty vo verejnom priestore, architektonické súťaže, participatívne plánovanie a veľa zaujímavých tém dôležitých pre rozvoj Bratislavy. Ak ťa bavia témy mestského rozvoja, architektúra a verejný priestor či strategické plánovanie, je to dobrý základ.

Stáž na komunikačnom oddelení

(v prípade záujmu o stáž v inej kancelárii, môžeš poslať životopis tiež)

Budeš súčasťou tímu a pomáhať so všetkým, čo bude práve potrebné. Jeden deň je to príprava koncepčných textov, inokedy je to zozbieranie podkladov od kolegov na odpovede novinárom potrebných do pár hodín, niekedy treba ísť urobiť fotky zo zasadnutia poroty, ktorá vyberá najlepší návrh pre obnovu Námestia SNP a Kamenného námestia.

Ideálne, ak tieto témy dokážeš pretlmočiť z odborného jazyka do jazyka zrozumiteľného pre všetkých. Môže to byť slovenčina ale aj video alebo animácia. Na komunikácii totiž vymýšľame texty, robíme videá, tvoríme newslettre, fotíme akcie a zlepšené verejné priestory, vymýšľame obsah na sociálne siete. Nestihli sme sa zatiaľ nudiť.

Koho hľadáme

Hľadáme ochotného človeka, ideálne niekoho, kto má záujem sa pýtať a zisťovať informácie do hĺbky. Je pre nás dôležitá spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť aj kreativita.
Uprednostníme človeka v posledných ročníkoch alebo tesne po škole.

Plat: 4€/hodinu

V prípade záujmu pošlite motivačný list a životopis na info@mib.sk do 30.11.