Projektový manažér/ka komunikácie v Metropolitnom inštitúte Bratislavy (zástup za materskú dovolenku)

Kariéra
29. februára 2024

Do tímu komunikácie hľadáme človeka so silnými organizačnými schopnosťami a skúsenosťami v oblasti komunikácie a marketingu.

O pracovnej pozícii

Záleží ti na tom, aby deti vyrastali v bezpečnejšom a prívetivejšom meste? Vieš, ako by si komunikoval/a aktivity projektu Mesto pre deti, ktoré umožňujú tým najmenším voľne sa pohybovať a hrať, pomáhajú zavádzať opatrenia pre bezpečnejší pohyb chodcov a chodkýň či vytvárajú atraktívne a funkčné verejné priestory?

Ako projektový manažér/ka komunikácie pre Mesto pre deti budeš v stálom kontakte s projektovým tímom, ktorý sa podieľa na procesoch z obsahového, odborného a participatívneho hľadiska. Tvojou úlohou bude prinášať kreatívne spracovanie projektu a výstupov, zastrešiť produkciu potrebnú pre hladký priebeh projektu a jednotlivých čiastkových aktivít.

Rámcová náplň práce

Projektové riadenie zverených projektov (návrh komunikačných aktivít a ich realizácia):

  • návrh, tvorba a výber vhodných formátov v súlade s komunikačnou stratégiou v spolupráci s nadriadeným, PR špecialistom, online špecialistom a partnerom projektu Unicef,
  • koordinácia spolupracovníkov a dodávateľov,
  • včasné manažovanie aktivít od operatívnej agendy,  grafického označenia priestoru, zverejnenia programu, cez zabezpečenie tvorby foto a video záznamu, koordinácia online komunikácie a výstupov na sociálnych sieťach a webe MIB,
  • vyhodnotenie a administrácia projektu,
  • dramaturgia a koordinácia akcií,
  • nastavovanie, sledovanie a dodržiavanie rozpočtov a časových plánov,
  • príprava zadaní, kontrola a finalizácia výstupov, nastavovanie, sledovanie a dodržiavanie rozpočtov a časových plánov, priebežná komunikácia pri jednotlivých požiadavkách.

Zodpovednosť za produkčné zabezpečenie akcií MIB.

Nastavovanie kampaní (napr. PPC) – v spolupráci s externým dodávateľom.

Komunikácia s tlačiarňou a grafikmi:

  • príprava zadaní, kontrola a finalizácia výstupov,
  • nastavovanie, sledovanie a dodržiavanie rozpočtov a časových plánov, priebežná komunikácia pri jednotlivých požiadavkách.

Zamestnanecké výhody, benefity

Benefity:

1. Peňažné benefity: osobné príplatky a odmeny,  príspevok do DDS 2 – 3%

2.  Ďalšie benefity:

  • pružný pracovný čas,
  • čiastočný Home office v týždni,
  • sociálna politika – príspevok na stravovanie,
  • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily,
  • zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona,
  • Multisport karta,
  • príspevok na dopravu vo výške 12 eur / mesačne.

3. Možnosť profesijného a odborného rastu (domáce a zahraničné konferencie a prednášky)

4. Práca, ktorá má zmysel nielen pre teba, ale aj pre ľudí okolo teba

5. Skvelých kolegov z naozaj rôznych oblastí

6. Zaujímavé projekty, pri ktorých máš obrovské spektrum možností na komunikáciu

7. Obedné prechádzky na zmrzlinu cez historické centrum a popracovné nápoje do 5 minút, keďže sídlime na Ventúrskej

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Požiadavky na vzdelanie, schopnosti a odborné znalosti:

  • VŠ vzdelanie 2.stupňa
  • Minimálne 2 roky skúseností s projektovým manažmentom komunikačných aktivít, agentúrne skúsenosti výhodou
  • Záujem o detské témy, rozvoj mesta, verejný priestor a architektúru
  • Bezúhonnosť
  • Výborná znalosť slovenského jazyka
  • Anglický jazyk aktívne, úroveň C1
  • Organizačné a riadiace schopnosti, kreativita, zodpovednosť, samostatnosť, spoľahlivosť, precíznosť, flexibilita, odolnosť proti stresu, koncepčné a analytické myslenie

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce

Bratislava

Typ úväzku

Plný úväzok

Ponúkaný plat

od 1 500 EUR/mes.

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:

1. Žiadosť o zaradenie do výberového konania/motivačný list (max. dve normostrany)

2. Životopis (max. 4 normostrany)

3. Údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov podľa zákona 330/2007 Z. z. o registri trestov a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Žiadosť spolu s požadovanými prílohami doručte elektronicky najneskôr do 12.03.2024.

O projekte Mesto pre deti

Mesto pre deti je iniciatíva hlavného mesta a MIB, ktorej cieľom je zlepšiť život v Bratislave tým najmenším, a tým vlastne všetkým obyvateľom mesta, počúvať potreby mladých ľudí a reflektovať ich. Cieľom projektu Mesto pre deti je zvyšovať bezpečnosť v okolí škôl, vytvárať inkluzívne prostredie priateľské ku všetkým deťom, redukovať pohybové bariéry, dopravné zápchy aj škodlivý smog. Iniciatíva reaguje na súčasnú situáciu, kedy stále viac detí vozia rodičia do školy autom, a to aj napriek tomu, že bývajú v jej blízkosti. Projekt organizuje Metropolitný inštitút Bratislavy v spolupráci s hlavným mestom a organizáciou UNICEF.