Naučme sa niečo o vode

Organizácia: BVS

Maximálna kapacita: 25-30 detí

Miesto: Vodárenské múzeum, Devínska cesta 5364

Vzdelávací program Bratislavskej vodárenskej spoločnosti a.s., Modrá škola – voda pre budúcnosť sa venuje aktivitám zameraným na tému voda. Počas nich hravou a interaktívnou formou žiakom objasňujeme procesy výroby, distribúcie pitnej vody, odvádzania a čistenia odpadových vôd, význam ochrany vodných zdrojov a životného prostredia ako takého, ale aj premeny jednotiek, fyzikálne vlastnosti kvapalín v praxi a ďalšie súvisiace témy. K dispozícii máme pritom nielen stálu expozíciu vo Vodárenskom múzeu ale tiež ďalšie mobilné modely ako napr. vodárenský systém či model metra kubického, filtráciu vody, ktoré umožňujú vzájomnú interaktivitu žiak – lektor. Vďaka tomu, že reflektujeme osnovy ŠVP, si tak pomocou reálnych príkladov z praxe môžete obohatiť vašu hodinu chémie, biológie, fyziky či matematiky. Tieto programy vieme pripraviť na mieru vzhľadom k ročníku triedy, počtu žiakov, aktuálne preberanej tematike.

VŠETKY TERMÍNY OBSADENÉ

Ideálne pre: I. a II. stupeň ZŠ

Pohyb bezbariérový

Kontaktná osoba pre túto aktivitu: Ivana Marko, ivana.marko@bvsas.sk, 0947 924 691

V sobotu a nedeľu budú pre všetkých bratislavských školákov ZADARMO vstupy do Múzea mesta Bratislavy a Galérie mesta Bratislavy. Prihlásenie vopred nie je potrebné.

Prihlasovanie na aktivity bolo ukončené


Warning: Undefined variable $booking_inserted in /data/3/a/3a4ed359-51b5-4c07-8002-ca631f63c4a5/mib.sk/web/wp-content/themes/mib/single-events.php on line 226