Vedúci/a oddelenia metropolitného plánu

Kariéra
15. októbra 2024

Vedenie tímu ľudí a organizácie ti nerobí problém? Chceš manažovať proces uzemného plánu mesta Bratislavy? Daj nám o sebe vedieť!

Pracovná náplň:

  • Komplexná organizácia a vedenie tímu špecialistov pre spracovanie územného plánu, územnoplánovacích podkladov a koncepčných štúdií.
  • Projektové riadenie a koordinácia úloh, cieľov, kompetencií, projektov a nastavenia priorít v rámci tímu.
  • Participácia na tvorbe koncepcie rozvoja mesta a metodiky v oblasti územného plánovania,
  • Odborná koordinácia a usmerňovanie rozvoja lokalít v spolupráci s ÚHA.
  • Komunikácia s internými a externými partnermi pri procese spracovania územnoplánovacej dokumentácie, podkladov a súvisiacich projektoch.
  • Prezentácia spracovaných výsledkov v oblasti územného plánu pred odbornou a laickou verejnosťou.

Požiadavky na kandidátov/-ky:

  • Skúsenosti s riadením a vedením tímu, min. 2 roky.
  • Vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa v odbore architektúra, urbanizmus, územné plánovanie, geografia.
  • Analytické a koncepčné myslenie.
  • Prezentačné schopnosti.
  • Skúsenosť so spracovaním územnoplánovacej dokumentácie a podkladov.
  • Základná znalosť územného plánu hlavného mesta SR Bratislavy v znení zmien a doplnkov prípadne územných plánov zón na území hlavného mesta SR Bratislavy.
  • Znalosť zákona o územnom plánovaní.
  • Znalosť metodiky a spôsobov tvorby územného plánu a jeho časti
  • Počítačové znalosti: GIS – rámcová znalosť / MS Office (Word, Excel, Publisher, PowerPoint, Teams, OneDrive) – pokročilý.
  • Znalosť anglického jazyka, odborná prax v štátnej správe resp. samospráve a autorizačné oprávnenie SKA sú vítané.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Pružný pracovný čas.
  • Sociálna politika – príspevok na stravu formou UP stravovacej karty, alebo priamo hotovosť na osobný účet.
  • Multisport karta.
  • Príspevok na dopravu.
  • 2 dni v kalendárnom roku na regeneráciu pracovnej sily.
  • Zvýšený výmer dovolenky o 1 týždeň nad rámec zákona.
  • Možnosť profesijného a odborného rastu (domáce a zahraničné konferencie a prednášky).
  • Školenia.
  • Práca pre mesto.

Plat:

1800 eur

Uvedený ponúkaný plat je funkčný plat podľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme, ktorý zohľadňuje priznanie príplatkov k tarifnému platu, najmä podľa schopností, výsledkov, rozsahu a kvality plnenia pracovných úloh úspešného uchádzača.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov a materiálov:
1. motivačný list
2. životopis

Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov. Žiadosť spolu s požadovanými prílohami doručte elektronicky najneskôr do 11. 11. 2024. Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.